دانلود فیلم لاتاری

دانلود رایگان  فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری رایگان و با لینک مستقیم

دانلود فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری

بازیگران فیلم لاتاری : ساعد سهیلی در نقش امیر علی ، زیبا کرمعلی در نقش نوشین ، حمید فرخ نزاد ، هادی حجازی فر ، نادر سلیمانی ، مهدی زمین پرداز ، علیرضا استادی ، جواد عزتی و مهسا باقری

کارگردان فیلم لاتاری : محمد حسین محدویان

تهیه کننده فیلم لاتاری : سید محمود رضوی

نویسنده فیلم لاتاری : ابراهیم امینی و محمد حسین مهدویان

مدت زمان فیلم لاتاری : 92 دقیقه

سال ساخت فیلم لاتاری : سال 1396

سال اکران فیلم لاتاری : سال 1396

ژانر یا موضوع فیلم لاتاری : عاشقانه ، اجتماعی

مخاطب فیلم لاتاری : بزرگسالان

کیفیت های فیلم لاتاری : 480p/720p/1080p

منتشر کننده فیلم لاتاری : مای سینما ،my30nama.ir

کشور سازنده فیلم لاتاری : ایران 

زبان فیلم لاتاری : فارسی

خلاصه فیلم لاتاری : دانلود فیلم لاتاری از سایت مای سینما . فیلم لاتاری در مورد دو جوان به اسم های امیرعلی و نوشین است که عاشق هم هستند . داستان عشق امیر علی و نوشین بسیار غمگین به پایان می رسد . 

نوشین به تازگی در یک آژانس هواپیمایی مشغول به کار شده و امیر علی هم در یک مغازه نون فانتزی که مالک آن پدرش است با یک شریک کار میکند. امیر علی به محل کار نوشین میاد تا نوشین که زبانش خوب هست واسه لاتاری ثبت نام کنن به کلی شوق و شور و امید .

امیر علی بعد از کار میاد دنبال نوشین که برسونتش خونه توو مترو بهش میگه که یه سوپرایز واست دارم و یه شام دعوت من هستی . سوپرایز امیر علی گرفتن گواهی نامه اش هست . امیر علی که یه موتور 125 داره و ماشین نداره ماشین دوستش رو قرض میگیره و شام میرن بیرون . قرار های عاشقانه امیر علی و نوشین ادامه داره تا اینکه مشکلات مالی پدر نوشین وارد رابطشون میشه . نوشین قبلا از یک خانواده پولدار بودهو الان باباش ورشکسته شده و کنار خیابون مانتو میپوشه در واقع دست فروش هست و به نظر میاد عقل درست حسابی هم نداره و داداشش که جواد عزتی هست بخاطر 300 میلیون زندانی شده .

یک روز که بابای نوشین رو به خاطر دست فروشی به دادگاه مربوطه میبرن امیر علی هم خودش رو به اونجا میرسونه و متوجه حضور یه پسر جون که یه بی ام دبلیو شاسی بلند هم داره میشه و از نوشین میپرسه این کیه ؟ نوشین هم میگه دوست بابا هست .امیر علی احساس خطر میکنه و فکر میکنه که باید یه کاری انجام بده تا نوشین رو از دست نده .پدر امیر علی موافق ازدواج نوشین و امیر علی نیست و حاضر نمیشه به همراه امیر علی به خواستگاری بره . امیر علی  توو یه باشگاه فوتبال بازی میکنه و مربی اون یه آدم جبه رفته و مومنی هست در واقع یک انسان میهن دوست واقعی . امیر علی میره باهاش حرف میزنه و اونو میبره در خونه نوشین اینا تا خواستگاری کنه ولی بابای نوشین حتی اجازه نمیده .که برن داخل  فقط امیر علی رو تحقیر میکنه . وقتی امیر علی و مربیش دارن میرن میبنن که همون پسر جوون که اسمش سامی هست با یک جعبه شیرینی به داخل خونه نوشین میره.

نگرانی امیر علی بیشتر میشه وفردا وقتی به سراغ نوشین میره میبینه نوشین ناراحته و وقتی میپرسه چس شده میگه هیچی نشده و واسه اولین بار سوار موتور امیر علی میشه و میرن تا یه چیزی بخورن . اونجاست که نوشین میگه واسه یه مدت کوتاه  باید به دبی برم و امیر علی اولش باور نمیکنه بعد میبینه که جدی هست و هر چی سعی میکنه تا نوشین رو منصرف کنه نمی تونه . و نوشین میگه بهتره که رابطمون یه کم کمتر بشه ، من به دبی میرم تا در شرکت سامی کار مترجمی انجام بدم .

یه روز که امیر علی خیلی ناراحت هست و فکرش مشغوله که نکنه نوشین واقعا بره نوشین یه فیلم واسش میفرسته که داخل فرودگاه هستم و دارم میرم دبی و نتونستم ببینمت که ازت خدافظی کنم . امیر علی بازم باورش نمیشه به فرودگاه میره و هر چی دنبال نوشین میگرده پیداش نمیکنه و نوشین به دبی میره . چندین روز امیر علی فقط گریه میکنه و هر چی از خانواده نوشین سراغ نوشین رو میگیره تنها چیزی که بهش میگن اینه که نوشین حالش خوبه و نگران نباش .

امیر علی روز های خیلی سختی رو میگذرونه به نوشین ایمیل میزنه ولی جوابی دریافت نمیکنه .بعد از چند مدت دوست امیر علی میاد پیشش و میگه باید بریم جایی و عجله کن امیرعلی میگه کجا و دوستش چیزی نمیگه فقط میگه باید بریم عجله کن . تو راه داستان رو بهش میگه و امیرعلی پیاده میشه و به سمت خونه نوشین اینا میدوه و با پرچم های سیاه و تسلیت فامیلای نوشین که توو کوچه نصب شدن رو به رو میشه آره نوشین مرده . امیر علی بلند صدا میزنه نامرد آخر کشتیش آخر کشتی نوشین رو و همین موقع داداش نوشین که برای مراسم نوشین بهش مرخصی دادن میاد بیرون و امیر علی رو کتک میزنه .

فرداش نوشین رو به خاک میسپارن و وقتی همه میرن امیر علی میره و کنار قبرش میشینه و گریه میکنه . همین موقع داداش نوشین میاد و میگه چی به بابام میگفتی دیروز در خونمون ؟ اون روز که به زندون اومدی واسه ملاقات من چی میخواستی بهم بگی که نگفتی ؟ امیر علی هم میگه من شک دارم به مرگ نوشین و نوشین رو به زور بابات به دبی فرستاده تا بتونه کار کنه و قرض های بابات رو بده و تو رو آزاد کنه .امیر علی و داداش نوشین به خونه میرن و داداشش با باباش دعوا میکنه که راستشو بهم بگو نوشین چرا به دبی رفت و باباش میگه نوشین توی آژانس هواپیمایی با یه پسری به اسم سامی آشنا شد که شرکت مدلینگ داره تو دبی و گفت که بیاد اونجا کار کنه نوشین هم خودش خواست و منم بهش اجازه دادم که بره و الانم از بالا پرت شده پایین و مذده . داداش نوشین و امیر علی که تازه جریان رو فهمیده بودن فقط تعجب میکردن .

امیر علی پیش موسی دوستش رفت تا شاید به وسیله آشناهایی که داره بتونه سامی رو دستگیر کنه و جریان رو بفهمه ولی هر کس یه چی بهش میگفت و امیر علی بیشتر داغون میشد . تا اینکه موسی به امیر علی گفت که اگر میخوای بفهمی داستان چی بوده باید به دبی بری و واسه اونجا رفتن باید آشنا داشته باشی که من دارم .موسی ماشینش رو واسه هزینه های سفر امیر علی به دبی میفروشه و خودش هم همراهش میره و در دبی به خونه یکی از دوستای موسی میرن و پیگیر کارای سامی میشن و دوستشون میگه چند وقت پیش یه خدمتکار از فلان برج پایین افتاده و مرده اتفاقا ایرانی هم بوده .امیر علی و موسی هم شک میکنن و به اون برج میرن و سامی رو پیدا میکنن .

و میفهمن که یکی از خلیفه های دبی از نوشین خوشش اومده و اونو به خونش دعوت کرده و چون میخواسته بهش دست درازی کنه نوشین خودش رو از بالا به پایین پرت کرده . موسی و امیر علی تصمیم میگیرین انتقام نوشین رو بگیرن و با کمک یکی از پلیس های ایرانی که اومده اونجا که پیگیر بشه سامی و خلیفه رو به قتل میرسونن و …

 

دانلود فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری

دانلود فیلم لاتاری

مای سینما ،my30nama.ir

دانلود فیلم لاتاری

 

دانلود فیلم لاتاری

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!