دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

دانلود رایگان  فیلم یکی از ما دو نفر

دانلود رایگان فیلم یکی از ما دو نفر با لینک مستقیم

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

خلاصه داستان دانلود فیلم یکی از ما دو نفر:داستان فیلم ما دو نفر در مورد دو جوان است که عاشق هم میشن.

سارا که تحصیلات معماریش رو در آمریکا گذرونده الان به ایران اومده و با پسر خالش کیان نامزد کرده . فیلم از اونجا شروع میشه که سارا نقاشیش رو اورده نمایشگاه و به نمایش گذاشته . وقتی سارا توو نمایشگاه هست  متوجه نگاه های آقای زمانی که از مهندسین برجسته هست میشه ولی اهمیتی نمیده و دوست سارا با اون سلام علیک میکنه . گوشی سارا  زنگ میخوره و چون ماشین نداشت مهندس زمانی اون رو میرسونه و متوجه خیانت کیان میشه .

سارا نامزدیش رو با کیان به هم میزنه و در دفتر مهندس زمانی استخدام میشه . مهندس زمانی که به واسطه همون دوست سارا ، سارا رو به شرکت کشونده اون رو استخدام میکنه.

سارا یک دختر فوق العاده با سواد هست و کلی ایده کاری خوب ارائه میده ولی مهندس زمانی از اولش بهش ابراز علاقه میکنه.مهندس زمانی یک پسر خوشگل است که با همه دخترا دوست میشه و از کسی نمگذره. سارا که زیاد زمانی رو نمیشناسه اونم بهش علاقه مند میشه ولی جلوی خواسته های بابک کوتاه نمیاد و خیلی شمرده میره جلو.

بابک سارا رو به شام دعوت میکنه و سارا با ذوق منتظرش هست تا برن بیرون ولی بابک از الکی زنگ میزنه که کار دارم و باشه یه وقت دیگه سارا خیلی ناراحت میشه ولی بازم به رو خودش نمیاره . تا اینکه یه روز که بابک سارا رو میرسونه در خونشون یکی از دوستای سارا رو جلو خونشون میبینه و بهش میگه برسونمتون و دوست سارا هم که از دیدن مهندس زمانی ذدق مرگ شده سریع قبول میکنه.

دوست سارا و بابک به مهمونی میرن و شب رو با هم میگذرونن و دوست سارا فردا همه چی رو واسه سارا تعریف میکنه و سارا خیلی ناراحت میشه و دیگه  به بابک محل نمیده .

کارای نمایشگاه شروع میشن بابک همش سعی میکنه که به سارا نزدیک بشه ولی فایده ای نداره . تا اینکه یه روز که سارا توو دفترش هست ، دوست دوران بچگیش میاد تو اتاق و بعد چند سال میبینتش. بابک تا میبینه مهرداد اومده تو اتاق سریع میاد تو اتاق و اونا رو در حال شوخی و خنده میبینه و خیلی ناراحت میشه.

بعد که میرن محل نمایشگاه وقتی بابک میبینه مهرداد و سارا خیلی با هم صمیمی هستن و سارا دیگه کاریش نداره مهرداد رو اخراج میکنه. سارا هم بعد از پایان پروژه استعفا میده و میره دفتر که وسایلش رو جمع کنه ولی با بابک رو به رو میشه که میخواد اذیتش کنه سارا هم از بالای میله ها میپره پایین و خوشبختانه چیزی نمیشه .

چند سال بعد وقتی که سارا داره از یک بنای تاریخی که یه سری از کار هاشو خودش انجام داده دیدن میکنه میبینه که بابک داره میاد ، با هم حرف میزنن و بابک میگه که اتفاقی هست که ما دوتا اینجاییم و برگرد ولی سارا قبول نمیکنه و سوار ماشین میشه و میره . بابک یه تعلل میکنه ولی بعدش اونم سوار ماشینش میشه و دنبال سارا میره تا … .

بازیگران دانلود فیلم یکی از ما دو نفر : بهرام رادان در نقش مهندس بابک زمانی ، السا فیروز آذر در نقش سارا ، دانیال عبادی در نقش مهرداد صنعتی ، همایون ارشادی در نقش پدر سارا ، سارا خوئینی ها در نقش کیانا ، آنا نعمتی در نقش نازنین فیروزی ، سمانه پاکدل در نقش مانیا ، پیام صالحی در نقش شایان ، الناز فیروز آذر در نقش لاله ، امین ایمانی در نقش کیان ، کامبیز تفضلی در نقش شمیم ، الهه لاریجانی در نقش فریال ضیایی ، مهراوه شمس در نقش دوست دختر کیان، احمد یاوری شاد در نقش آقا صفر ، آزیتا رایجی ، رعنا نراقی ، نازنین ولی محمد ، سعید کرمی ، علی مرادی ، شعله احمد زادگان ، واله ضرغامی ، مرضیه محمد پناه ، پیمان کامرانی ، رضا واعظ و … .

کارگردان فیلم یکی از ما دو نفر : تهمینه میلانی

نویسنده فیلم یکی از ما دو نفر : تهمینه میلانی

تهیه کننده فیلم یکی از ما دو نفر : محمد نیک بین

زبان فیلم یکی از ما دو نفر : فارسی

کشور سازنده فیلم یکی از ما دو نفر : ایران

مدت زمان فیلم یکی از ما دو نفر :90 دقیقه

زانر یا موضوع فیلم یکی از ما دو نفر : اجتماعی

سال ساختفیلم یکی از ما دو نفر :1389

سال اکران فیلم یکی از ما دو نفر : 1389

توزیع کننده : مای سینما ، my30nama.ir

کیفیت های فیلم یکی از ما دو نفر : 480p/720p/1080p

سایر عوامل فیلم یکی از ما دو نفر 

سرمایه گذاران فیلم یکی از ما دو نفر : تهمینه میلانی و محمد نیک بین

مدیر تولید فیلم یکی از ما دو نفر : محمد صادق آذین

دستیار تولید فیلم یکی از ما دو نفر : دانیال کاشانچی

دستیار اول و برنامه ریز فیلم یکی از ما دو نفر : سیامک خواجه وند

گروه کارگردانی فیلم یکی از ما دو نفر : سارا خوئینی ها ، سید علی سجادی ، فتانه ملک محمدی

منشی صحنه فیلم یکی از ما دو نفر : الهام راد

مدیر فیلمبرداری فیلم یکی از ما دو نفر : علیرضا زرین دست

دستیار اول فیلمبرداری فیلم یکی از ما دو نفر : مهرداد لشکری

صدابردار فیلم یکی از ما دو نفر : اسحاق خانزادی

تدوین فیلم یکی از ما دو نفر : تهمینه میلانی ، سیاوش سراج زاهدی

و…

تهمینه میلانی : خانم تهمینه میلانی تهیه کننده و کارگردان سر شناس ، متول سال 1339 در تبریز است. خانم میلانی تحصیلات خو را از دبیرستان به بعد در تهران میگذراند. اولین حضور وی در سنما و تلوزیون به عنوان منشی صحنه فیلم خط قرمز بوده است .

از آثار وی می توان به بچه های طلاق ، افسانه آه ، دیگه چه خبر ، دو زن ، نیمه پنهان ، واکنش پنجم ، تسویه حساب ، زن زیادی ، آتش بس ، عشق و مرگ ، سوپر استار ، ملی و راه های نرفته اش ، بمانی ، خاکستری ، نیمه پنهان ، شب های تهران ، کاکادو و دیگه چه خبر اشاره کرد.

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

 

مای سینما ، my30nama.ir

 

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

 

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

دانلود فیلم یکی از ما دو نفر

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم یکی از ما دو نفر
5 از 30 رای