به سایت ما خوش آمدید
آگوست 31, 2018

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود رایگان فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف با لینک مستقیم و رایگان

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

فیلم خوب بد جلف زندگی پژمان جمشیدی رو به نمایش میذاره، البته این دفعه وقتی که تصمیم گرفته بازیگر بشه.
شهاب حسینی به تازگی سیمرغ بلورین گرفته که پژمان خیلی بهشون حسودی میکنه و میگه حق من بوده نه حق شهاب.
یه روز که با علی اوجی تو خونه نشستن و دارن فیلم میبینن کارگردان خوب کشورمون اقای مانی حقیقی به اوجی زنگ میزنه و میگه که پژمان رو واسه یه نقش تو فیلمم میخوام . پژمان به دفتر مانی میره و اونجا با آزاده تهیه کننده فیلم مواجه میشه که خیلی هم تحویلش میگیره. مانی پژمان و سام درخشانی رو واسه نقش دو پلیس انتخاب کرده. از اونا میخواد که توی یه تست شرکت کنن، بهشون میگه نقش یه پلیس و یک دزد رو بازی کنید. هر دو دائم از دیالوگ های هالیوود استفاده میکنن و اصلا بلد نیستن نقش بازی کنن که مانی رو عصبی میکنن. مانی به آزاده میگه که به هیچ عنوان نمیخوام این دوتا تو فیلمم بازی کنن، ولی آزاده میگه شرط سرمایه گذار این بوده که این دوتا بازی کنن چون پسرش دوسشون داره و مانی رو راضی میکنه و میگه به مشاور انتظامی خوب براشون میگیرم.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

آگوست 24, 2018

دانلود فیلم سینمایی مصادره

دانلود رایگان فیلم سینمایی مصادره

دانلود فیلم سینمایی مصادره به صورت رایگان و با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی مصادره

خلاصه مصادره : فیلم مصادره با ژانر (موضوع ) کمدی که در سال 1396 ساخته شده است .کارگردان فیلم مصادره  آقای مهران احمدی است و این فیلم اولین اثر سینمای آقای مهران احمدی است.

فیلم مصادره زندگی یک ساواکی در سال 1350 تا 1357 که رضا عطاران این نقش را بازی میکند است . اسماعیل یار جانلو (رضا عطاران)در این فیلم اعتقاد دارد که ایران بزرگ است و او بسیار بد شانس .

اسماعیل  در یک گاوداری ساواک که البته گاوداری یک پوشش است، برای کارا های ساواک کار میکند . سمت او  مسئول خرید می باشد .همراه یکی از دوستانش که بسیار با او صمیمی است به یک کافه می رود و اجرای موسیقی یک تیم خارجی که یکی از خوانندگان ان یک دختر آمریکایی است را تماشا می کند .

آگوست 24, 2018

دانلود فیلم من عصبانی نیستم

دانلود رایگان فیلم من عصبانی نیستم

دانلود رایگان فیلم من عصبانی نیستم با لینک مستقیم 

دانلود فیلم من عصبانی نیستم

دانلود فیلم من عصبانی نیستم

دانلود فیلم من عصبانی نیستم در مورد زندگی یک پسر کرد به اسم نوید است که به علت حرف های سیاسی دانشجوی سه تاره دار میشه و از دانشگاه اخراج.
نوید عاشق هم کلاسیش به اسم ستاره میشه و الان چهار سال است که با هم هستن.
نوید که خیلی زود از کوره در میره و عصبانی میشه الان تو یه کارگاه خیاطی مشغول به کار است که صاحبکارش صداش میزنه که بره و یه چک رو نقد کنه.نوید به بانک میره ولی موجودی حساب صاحب چک کم هست و وقتی این موضوع رو به صاحبکارش اطلاع میده میگه من نمیدونم میری اینقد میشینی تا چک پاس بشه نوید هم عصبی میشه و میگه مگه من شرخر هستم من این کارو نمیکنم و میره چک رو به صاحب حسابش میره و میگه من نمیتونم ولی صاحبکارش کلی تحقیرش میکنه و نوید هر چی به خودش میگه که من عصبی نیستم فایده نداره و  عصبانی میشه و میزنتش.

آگوست 1, 2018

دانلود فیلم هزارپا

دانلود فیلم هزارپا با لینک مستقیم

دانلود فیلم هزارپا با کیفیت عالی، دانلود فیلم سینمایی هزارپا

دانلود رایگان فیلم هزارپا، دانلود فیلم ایرانی

تیزر رسمی فیلم هزارپا قرار گرفت

دومین تیزر فیلم قرار گرفت.

فیلم نان، عشق و موتور هزار یکی از آثار کارگردان فیلم هزارپا، ابوالحسن داوودی اضاف گردید.

دانلود فیلم هزارپا از سایت 30نما

دانلود فیلم هزارپا

فیلم هزار پا قسمتی از زندگی دو تا جیب بر به اسم رضا و منصور است که نقش رضا را رضا عطاران و نقش منصور را جواد عزتی بازی می کند.
فیلم هزار پا از اینجا شروع میشه که رضا و منصور کیف یه پسر رو میزنن که باعث دردسر هایی براشون میشه .
رضا و منصور کیف یه پسر رو میدزدن و میرن خونه میبینن جز چندتا مدارک که به دردشون نمیخوره و یه عطر چیزی داخل کیف نیست که عطر رو هم رضا میبره.
وقتی رضا میره خونه میبینه مامانش و داییش و مامان منصور دارن راجبه دوتا دختر حرف بزنن که برای رضا و منصور بگیرین. از اونجا که منصور و رضا به خانواده هاشون گفته بودن که کار دولتی دارن مامان رضا گفت که اینا در حد رضا نیستن.
مامان منصورم گفت میخوای دختره صاحبکارم که دکتر هست رو برای رضا بگیرم؟ مامان رضا هم سریع گفت اره اره خیلی خوبه.
و بعد مامان منصور گفت که خانم دکتر نذر دارن که حتما با یه جانباز ازدواج کنن، رضا هم که تو تصادف یه پاشو از دست داده بود یه جرقه تو ذهنش زده شد و با منصور مامان منصور رو تعقیب کردن و خونه دکتر و بعد هم محل کار دکتر که یه اسایشگاه داشت مخصوص جانبازان پیدا کردن . تو راه هم دیدن مامان منصور را دایی رضا میرسونه.(دانلود فیلم هزارپا)

دانلود فیلم هزارپا

 

دانلود فیلم هزارپا