دانلود فیلم دختر

دانلود فیلم دختر به صورت رایگان

دانلود فیلم دختر به صورت رایگان و با لینک مستقیم، دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم دختر

دانلود فیلم دختر

فیلم دختر به کارگردانی رضا میرکریمی یکی از زیبا ترین فیلم های بود که تا به حال دیده بودم .

خلاشه فیلم دختر : فیلم دختر در مورد دختری به نام ستاره است با پدری سخت گیر که فکر می کند فقط او درست می گوید و فقط او خوب و بعد راتشخیص می دهد تا اینکه … .

احمد پدر ستاره در پالایشگاه آبادان کار میکند و سرپرست بخش تعمییر پالایشگاه است و تقریبا مرد عصبی است که نه تنها کارگران پالایشگاه بلکه خانواده اش هم از او می ترسند.

یک روز که احمد از سر کار به خانه بر می گردد ستاره پیش او می رود و می گوید : بابا هانیه را می شناسی همان دوستم که به خانه امان می آمد وقتی که دانشگاه میرفتیم ؟

ولی احمد چیزی یادش نمی آید و خلاصه ستاره گفت که اگه اجازه بدید با هواپیما میرم و میام و احمد با تعجب به ستاره نگاه کرد و فت : کجا میری و میای ؟

ستاره گفت : تهران دیگه .

احمد عصبانی شد و شروع کرد به داد و بیداد که تو تا حالا دیدی که من بذارم تو یا خواهرت سمیرا تنها برید مسافرت و کلی بار ستاره کرد.

ستاره ساکت شد و دیگه چیزی نگفت و به اتاقش رفت و شروع کرد به گریه کردن .
روز بعد مراسم خواستگاری خواهر ستاره یعنی سمیرا بود . ولی ستاره یه تصمیمی میگیره یک بلیط هواپیما رفت و برگشت به تهران می گیره و با دوستش سهیلا هماهنگ میکنه که من با تو هستم و جلوی خانواده حواست باشد و به تهران می رود با دوستای دانشگاهش که ۷/۸ تا دخترن به کافه همیشگی میرن و رفتن پونه رو جشن میگیرن
و ساعت دو به سمت فرودگاه حرکت می کنند تا ستاره رو به پروازش برسونن
کلی هم توو راه میزنن و میرقصن ۲:۴۰ دقیقه به فرودگاه میرسن ولی در ابتدا به ستاره اجازه ورود نمیدن و میگن دیر اومدی بعد میگن میتونی بری چون هواپیما تاخیر داره و ستاره هر طور شده خودش رو به داخل هواپیما میرسونه و به سهیلا زنگ میزنه که من دیگه دارم حرکت میکنم به سمت آبادان و الان گوشیمو باید خاموش کنم اگر مامانم اینا تماس گرفتن یه طوری سرشون رو گرم کن تا برسم .
همین موقع اعلام میکنند که به دلیل ریزگرد ها در اسمان ابادان و نبودن دید افقی کافی پرواز لغو شده .
ستاره ک آسم داره با شنیدن این خبر نفسش بند میاد و اون رو به اورژانس فرودگاه میبرن و همه دوستاش برمیگردن پیشش .
از خونه ستاره به سهیلا زنگ میزنن که چرا ستاره هنوز نرسیده ولی سهیلا دس پاچه میشه و هی میگه میرسه یه ساعت دیگه نیم ساعت دیگه … . بابای ستاره یا همون احمد شک میکنه و دائم به ستاره زنگ میزنه
یکی از دوستای تهرانی ستاره گوشی رو جواب میده و داستان رو براش میگه ولی اون اصلا گوش نمیده و دائم داره میگه ستاره و شماها همه غلط کردین و هر جا هستین بمونید تا من بیام .
احمد با ماشین به سمت تهران حرکت میکنه و روز بعد به تهران میرسه ، ستاره هم به خونه دوستش پونه میره که قراره به کانادا بره و شب رو اونجا میگذرونه با حال خیلی بد و پر از استرس و نگرانی .
دیگه صبح شده و احمد به جلوی خونه پونه رسیده هر چی بابای پونه با خوش رویی اونو به خونه دعوت میکنه قبول نمیکنه و میگه به ستاره بگید بیاد تا بریم و ستاره میاد و حرکت می کنند.
در راه که دارن میرن اولش هیشکدوم هیچی نمیگن تا اینکه ستاره شروع میکنه به معذرت خواهی و میگه اگه نمی اومدم آبروم جلو دوستام میرفت همین موقع خیلی اروم سر یه سه راهی به یه موتور برخورد میکنند و موتور سوار شروع میکنه به فحش دادن و احمد میگه که ستاره همش تقصی تو هست که این به من فحش میده ک یه سیلی به صورت ستاره میزنه و عینکش میشکنه و پیاده میشه با موتور سوار هم دعوا ، ولی وقتی بر میگرده میبینه ستاره نیست ، ستاره فرار کرده.
احمد دوباره به خانه ی پونه بر میگرده و سراغ ستاره رو میگیره و بابای پونه میگه مگه ستاره تازه همراه تو نیومد و بردیش چرا سراغشو از من میگیری .
احمد داستان رو تعریف میکنه و بابای پونه و پونه و احمد میرن و دنبال ستاره میگردن ، بابای پونه که توو کلانتری آشنا دلشت زنگ زد و گفت داریم میایم پیشتون.
به کلانتری رفتن و اونجا گوشی ستاره رو دادن به یکی از سربازا تا شارژ کنه ، و بعد گوشی رو روشن کردن و تماس ها رو چک کردن اولین تماسش با مخاطبی به اسم فر بود .
پلیس از بابای ستاره پرسید که در فامیلتون کسی که اسمش با <فر> شروع شود و باباش فکر کرد و گفت نه .
همین موقع پونه گفت بله فرهاد ، فرهاد خواستگار پونه بود و همدیگر رو دوست داشتن ولی احمد میگفت که صلاح نمیبینه که با فرهاد ازدواج کنه.
به <فر > زنگ زدن گوشی رو پیغام گیر بود و یه بچه کوچیک گفت که ما خونه نیستیم و بعدا تماس بگیرید .
از احمد پرسیدن که میدونی این صدای کیه و گفت نه .
اقای پلیس از بابای ستاره پرسید که آیا در تهران کسی رو دارید که ستاره بخواد پیش اون بره ؟ اشنای درجه دو، سه ، دوست یا اشنا ؟ و احمد گفت نه .
همین موقع گوشی ستاره زنگ خورد همان مخاطب که به اسم فر ذخیره شده بود ، بابای ستاره گوشی رو جواب داد و با صدای خواهرش مواجه شد : الو ستاره عمه کجایی ؟ باباتو دیدی ؟ باهاش حرف زدی مگه قرار نشد وقتی دیدیش بهم پیام بدی؟ عمه آدرس رو برات پیامک کردم لازم شد بیا خونه خودم و احمد گوش را قطع کرد
پلیس از او پرسید که این خانم کی بود ؟ گفت خواهرم ، دوباره پلیس پرسید لابد سال ها هم هست که ازش خبر نداری درسته ؟ گفت اره !
پلیس گفت خب میخوای ما به خونش بریم و سراغ ستاره رو بگیریم گفت نه خودم برم بهتره .
و احمد به خانه خواهری که تقریبا ۱۰ تا ۱۵ سال بود ازش خبر نداشت رفت ، از خواهرش خبر نداشت چون با محسن ازدواج کرده بود و احمد گفته بود کخ محسن پسر خوبی نیست .
در خونه خواهرشو زد و خواهرش اونو دعوت کرد گه بره داخل احمد هم به داخل رفت
و از زندگی خواهرش پرسید این که محسن الان کجاست و خواهرشم گفت که رفته ماموریت کاری و تا یکی دو هفته دیگه نمیاد و کارش اینه که تولیدی کفش داره.
گفت ستاره کجاست همش میگفت که الان میاد و شب شد میخواستن شام بخورن احمد گفت شام نخوریم تا ستاره هم بیاد ولی عمه گفت که ستاره امشب نمیاد و جاش امن هست .
وقتی احمد خواست اعتراض کنه عمه گفت گفتم که جاش امن هست نگران نباش
بذار یک بارم که شده یه شبو با خودش خلوت کنه.
احمد دیگه چیزی نگفت و شام زو خوردن همین موقع دختر عمه که شش سال داشت اومد احمد خشکش زده بود
عمه گفت که دخترم به دایی سلام کن
و اونجا بود که احمد فهمید خواهرش یه دختر هم داره.
خوابیدن و فردا احمد با صدای چند مرد ک داخل حیات بودن بیدار شد و با نامه خواهرش که ما رفتیم خرید و ظهر میایم مواجه شد . مردا اومده بودن تا کفش ها رو از انباری ببرن ، همین موقع صدای یک مرد از پشت در اومد که کلید رو روی در امتحان میکزد و باز نمیشد.
محسن پشت در بود ، احمد در رو باز کرد و محسن با او سلام علیک کرد و گفت خوش اومدید به خونه ما ولی احمد محسن رو نمیشناخت ، گفت شما گفت محسن هستم .
همین موقع یه اقا که همراه محسن بود و چک خواهر احمد دستش بود هی میگفت اقا پولممو بده من برم و سر و صدا میکرد. احمد گفت اقا یواش چه خبرته چی میخوای ؟ گفت چی میخوام پولمو میخوام من چک خواهرتون دستمه که پاس نشده و دوتا چک از این اقا که برگشت خورده .
احمد هم گفت سر و صدا نکن من پولت رو میدم و هر چی محسن به این اقا التماس میکرد که زشته برو بعدا پولت رو میدم گوشش بدهکار نبود.
و احمد پول این اقا رو داد و محسن هم کلی از احمد تشکز کرد و اسکوتری که برا دخترش خریده بود رو رو تخت دخترش گذاشت و رفت .
و وقتی که عمه و ستاره به خونه برگشتن دختره عمه گفت مامان مامان بابا برام اسکوتر خریده دیدی گفتم برام میخره؟
و وقتی عمه اسکوتر رو دید به محسن زنگ زد و دعوا که چرا اومدی در خونه وقتی ما قرازه از هم جدا بشیم و وقتی عمه فهمید ک احمد چک عمه رو پاس کرده فهمیده که عمه و احمد قرازه از هم جدا بشن شروع کزد به داد ک بیداد.
بعدم وقتی احمد در اشپزخونه مشغول غذا درست کردن بود عمه اومد و بهش گفت چرا پول دادی به اون اقا من خودم چک ام رو پاس میکردم احمد هم گفت چون چک تو دستش بوده پول رو بهش دادم و عمه با عصبانیت گفت لازم نکرده و چک رو داد به احمد و گفت سر برج برات پاسش میکنم من نیازی به کمک تو ندارم وقتی بهت نیاز داشتم که نبودی و شروع کرد به دعوا احمد هم که هیچی نمیگفت چون وقتی وضعیت خواهرش و زندگیشو دیده بود خودش رو مقصر میدونست .
عمه ستاره رو صدا کرد و بهش گفت حرف بزن بگو بابات داره بلاهایی که سر من اورده رو سر تو میاره بگو چقد ازش دلخوری
بگو که چرا تو انتخاب رشته ات اصلا ابادان رو نزدی تا بری شهز دیگه و از دست خانوادت فرار کنی بگو چرا به خواستگارات جواب رد میدی(منظورش بخاطر فرهاد بود)
و اونجا بود که تازه احمد فهمیده بود چقدز توو زندگیش اشتباه کرده و همیشه درست نمیگفته ….کاربران عزیز سایت 30نما ، پیشنهاد میکنیم اقدام به دانلود فیلم دختر از سایت نمایید و منتظر نظرات دلگرم کنندتون هستیم. ……

نام فیلم : دختر

بازیگران فیلم دختر : خانم ماهور الوند در نقش ستاره ، خانم مریلا زارعی در نقش عمع ستاره ، آقای فرهاد اصلانی در نقش احمد پدر ستاره ، آقای مسعود سخایی ،آقای شاهرخ فروتنیان و خانم نیوشا مدبر

کارگردان فیلم دختر : آقای رضا میر کریمی

تهیه کنننده فیلم دختر : آقای رضا میر کریمی

نویسنده فیلم دختر : آقای مهران کاشانی

ژانر یا موضوع فیلم دختر : اجتماعی

مدت زمان فیلم دختر :101 دقیقه

کشور سازنده فیلم دختر :ایران

زبان فیلم دختر : فارسی

سال تولید فیلم آینه بغل : سال 1394

زمان پخش خانگی : در حال پخش

منتشر کننده :my30nama.ir     30nama

فروش گیشه : 3 میلیارد و 75 میلیون تومان

تصاویری از فیلم دختر با لینک رایگان

دانلود فیلم دختر

دانلود فیلم دختر با لینک مستقیم

دانلود فیلم دختر

دختر

دانلود فیلم دختر

فیلم  دختر

سایرعوامل فیلم دختر : 

تدوین : آقای میثم موئینی

فیلم برداری : آقای حمید خضوعی ابیانه

موسیقی : آقای محمدرضا علیقی

جوایز : فیلم دختر به کارگردانی رضا میر کریمی موفق به شرکت در دو جشواره و کسب دو جوایزه به شرح زیر شد :

جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران .

جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره بین المللی فیلم مسکو در سال 2016 .

برنده جایزه بهترین فیلم جشنواره فیلم داکا در سال 2016.

برنده جایزه ویژه جشنواره فیلم اوراسیا در سال 2016.

برنده جایزه طاووس طلای بهترین فیلم جشنواره فیلم هند در سال 2016.

برنده جایزه گرند پری فیلم مونس در سال 2017.

برنده جشواره سی و چهارمین دوره فیلم فجر برای بهترین موسیقی متن.

 

توضیحات بیشتر راجبع به بازیگر توانا و برجسته سینما خانم ماهور الوند که ما این روز ها او رادر فیلم های سینمایی زیاد میبینیم :

خانم ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان سینما و تلوزیون ایران است . خانم ماهور الوند زاده سال 62 در تهران است . تحصیلات وی کارشناسی تئاتر و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته بازیگری و کارگردانی است . خانم الوند در جشنواره های دانشجویی دو شرکت کرده و هردو سال کارهایش به عنوان برگزیده انتخاب شده اند .

رضا میر کریمی : آاقای رضا می کریمی زاده شهر زنجان در سال 1345 است . وی فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه تهران می باشد.

رضا میر کریمی فعالیت سینمایی خود را در سال 1366 با فیلم کوتاه 16 میلیمتری آغاز کرد. از دیگر آثار وی می توان به : ماجرا های آفتاب و عزیز خانم ، بچه های مدرسه همت ، کودک و سرباز ، زیر نور ماه ، اینجا چراغی روشن است ،خیلی دور خیلی نزدیک ، به همین سادگی ، یک حبه قند ، امروز و دختر اشاره کرد.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

حجم ۳۷۰ مگابایت | ۱۰۲ دقیقه | کیفیت ۴۸۰p فرمت MP۴

لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

حجم ۶۵۰ مگابایت | ۱۰۲ دقیقه | کیفیت ۵۷۶p فرمت MKV

لینک مستقیم |

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

در صورت خرابی لینک و یا نیاز به نسخه های دیگر فیلم دختر کامنت بگذارید. 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم دختر
4.88 از 24 رای