دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود رایگان فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف با لینک مستقیم و رایگان

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

فیلم خوب بد جلف زندگی پژمان جمشیدی رو به نمایش میذاره، البته این دفعه وقتی که تصمیم گرفته بازیگر بشه.
شهاب حسینی به تازگی سیمرغ بلورین گرفته که پژمان خیلی بهشون حسودی میکنه و میگه حق من بوده نه حق شهاب.
یه روز که با علی اوجی تو خونه نشستن و دارن فیلم میبینن کارگردان خوب کشورمون اقای مانی حقیقی به اوجی زنگ میزنه و میگه که پژمان رو واسه یه نقش تو فیلمم میخوام . پژمان به دفتر مانی میره و اونجا با آزاده تهیه کننده فیلم مواجه میشه که خیلی هم تحویلش میگیره. مانی پژمان و سام درخشانی رو واسه نقش دو پلیس انتخاب کرده. از اونا میخواد که توی یه تست شرکت کنن، بهشون میگه نقش یه پلیس و یک دزد رو بازی کنید. هر دو دائم از دیالوگ های هالیوود استفاده میکنن و اصلا بلد نیستن نقش بازی کنن که مانی رو عصبی میکنن. مانی به آزاده میگه که به هیچ عنوان نمیخوام این دوتا تو فیلمم بازی کنن، ولی آزاده میگه شرط سرمایه گذار این بوده که این دوتا بازی کنن چون پسرش دوسشون داره و مانی رو راضی میکنه و میگه به مشاور انتظامی خوب براشون میگیرم.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

دانلود فیلم خوب، بد، جلف

مشاور انتظامی سرگرد احمد هست، که روابط دو کشور رو تیره کرده چون: وقتی که رفته بود هند که یه دزد رو دستگیر کنه تو سفارت هند با سه تا مامور درگیر میشه. اونا رو میزنه و هرکدوم ۶ ماه طول درمان میگیرن. دیدن صحنه کتک خوردن مامورای هندی عالیه.
خلاصه فردای اون روز سرگرد پژمان و سام رو همراه خودش میبره و شروع میکنن از سرگرد سوال پرسیدن که سرگرد رو کلافه میکنن.

سرگرد میبرتشون میدان تیر که بهشون تیر اندازی یاد بده ولی بازم با کاراشون و طرز اسلحه گرفتنشون عصبیس میکنن. بعدم میبرشون باشگاه تا با یه رزمی کار مبارزه کنن و اینجا هم تلافی میکن و به طرف میگه تا میخورن بزنشون.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)
پارت بعدی فیلم راجع به یه جسد ناشناخته است. که کشته شده و تو اب انداختنش . پژمان و سام از جسد میترسن و همش روشون رو میکنن اونطرف و بهش نگاه نمیکنن ولی سرگرد مجبورشون میکنه که ببینن.
صحنه جرم رو ترک میکنن و میرن اگاهی و اسم و مشخصات مقتول رو پیدا میکنن و سرگرد به یکی زنگ میزنه که، مشخصات مقتول رو پیداکنه. سام و پژمان سریع تو اینستا خودش و دوست دخترش رو پیدا میکنن و سرگرد هم کلی خوشحال میشه و ذوق میکنه. ولی چون عکس سرگرد و مقتول رو هم تو پیج خودشون گذاشتن سرگرد عصبی میشه و پیادشون میکن و خودش میره. سرگرد میره سالن زیبایی دوست دختر مرحوم معتضدی و ازش میخواد راجع به اش حرف بزن. که راجع به باشگاه سوارکاری بهش میگه که معتضدی میرفته اونجا سوارکاری. سرگرد میره باشگاه ولی نمیذارن بره داخل چون باشگاه مخصوص افراد خاص هست. میره پیش سام و پژمان و میگه بیاین همراهم بریم ، پژمان و سام میگن چون دیروز ما رو وسط بیابون ول کردی دیگه نمیایم همراهت هیچ جا. قضیه مواد مخدر جدیدی که یک ماه پیش تو بازار پخش شده بود و اسمش حکم بود توضیح میده و یه سری صحنه های خیلی خنده دار از وقتی که مردم رو مواد سوار هستن. میگه رو دست این مقتول هم حک شده بود حکم، پس با اون قضیه مواد رابطه داره و باید کمکم کنید. خلاصه راضیشون میکنه و به باشگاه اسب سواری میرن که اونجا نامحسوس دنبال قاتل بگردن.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)

اونجا پژمان و سام به همه گیر میدن که اینا قاتل هستن و طبق معمول سرگرد رو عصبی میکنن، باواین تفاوت که این دفعه دیگه از دستشون گریه اش میگیره. میرن تو کافی شاپ و میبینن این باشگاه مال رضا رویگری و یکی دیگه از بازیگراست که این دوتا هم حسابی باهاشون میگن و میخندن. سرگرد میره یه گشت تو باشگاه میزنه و یکی از کارکنان اونجا که تو اینستا محمود معتضدی عکسش رو دیدخ بود میبین. احوال محمود رو میپرسه و موفق میشه اسم یکی به نام حسام رو از زیر زبونش بکشه بیرون. سرگرد میره اداره و پرینت پیام های محمود رو میگیر که داخل یه پیاما حسام بهش پیام داده که من نامردم اگه امروز تکلیف تورو روشن نکنم. بالاخره سرگرد موفق میشه مقام بالاترش رو توجیح کنه که بهش مجوز بدن و بره حسام رو دستگیر کن. میره داخل و خودش رو جای یکی از دوستاشون جا میده. وقتی به حسام میرسه و میشینه پیشش حسام داره مواد میکشه ، یکی داره تتو میکنه، یکی دی جی هست و… . به حسام میگه من مامورام و بدون دردسر بیا بریم آگاهی چندتا سوال ازت بپرسم بعدم ولت میکنم، ولی حسام بلند میشه و میگه مامور. و بین سرگرد و مواد فروش ها درگیری پیش میاد و یکی از مواد فروش ها فرار میکنه از خونه بیرون که سام و پژمان میبیننش، طرف پارکو کار بود و سام و پژمان ازش کتک میخورن و میره، همه ی راز ها آشکار میشه جز یکی، اونم اینکه محمود رو کی کشته. صحنه فیلمی که قرار بود این دوتا بازی کنن رو نشون میده و گریه های مانی از دستشون ، بینشم اعترافات حسام که میگه من فشم با محمود قرار داشتم تا بیاد و پولم رو ازش بگیرم. ولی اومدم و فقط ماشینش رو دیدم و اونو ورداشتم جای طلبم.
حسام میگه خیلی اتفاقی اون مواد رو درست کردیم و بعد دیگه نتونستیم به اون مواد دسرسی پیدا کنیم. پژمان و سام و آزاده و سرگرد میرن باشگاه یوز پلنگ که چندتا عکس ازشون بگیرن واسه فیلم که داستان های خنده دار از این جا شروع میشه. مجید مظفری و رضا رویگر که صاحب باشگاه هستن، یه نوشیدنی میدن به ۴ تاشون تا بیهوش میشن ، بعدم میبرنشون تو یه ساختمون و اونا رو با بند میبندن. این ها هم بی خبر از همه چی!!! و بعد متوجه میشن که بازیگران سرشناسمون دلار جعل میکنن، و بعد تصمیم میگیرن اونا رو بکشن چون از این قضیه با خبر شدن.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)

سلاخ رو خبر میکنن و خودشون میرن، سلاخ میاد و پژمان جمشیدی رو میشناسه، قبلش پژمان فک میکنه که میخواد اونو بکشه و خیلی داد و بیداد میکن. واقعا عکس العمل پژمان خنده داره، ولی سلاخ پژمان رو بغل میکنه و میگه من طرفدار پرسپولیس هستم و ازادشون میکنه حالا باید میتونستن فراز کنن . تو راه بار میگیرنشون که وقتی سرگزد میخوای اسلحه رو پرت کنه یه تیر از تفنگ شلیک میشه و خلافکار میمیره. باز فرار میکنن و به یه دو راهی میرسن که مجبور میشن دو به دو جدا بشن. پژمان و سام با هم میرن سرگرد و آزاده با هم. ولی از شانس بد سرگرد و آزاده باز گیر خلافکارا میفتن، ولی سام و پژمان از ساختمون خارج میشن. سام میره و پژمان برمیگرده و همون موقع که میخوان سرهنگ رو بکشن پژمان میرسه و موفق میشن فرار کنن ولی پژمان تیر میخوره. فیلمشون هم ساخته میشه ولی سامی از دستشون سکته میکنه و میمیره.(دانلود فیلم خوب، بد، جلف)

نام فیلم: خوب، بد، جلف

ستارگان: حمید فرخ نژاد در نقش سرگرد شادمان، پژمان جمشیدی در نقش خودش، سام درخشانی در نقش خودش، ویشکا آسایش در نقش آزاده، متنی حقیقی در نقش  خودش، حسین پاکدل در نقش  سرهنگ، بهاره رهنما، نیوشا ضیغمی، آزاده صمدی در نقش  مژده قنبرزاده، امیرمهدی ژوله در نقش حسام بوالهوس، مهراب قاسم خانی در نقش  محمود معتضدی، نسیم ادبی در نقش  خانم رئیس، سپند امیر سلیمانی در نقش  شاهین، رضا کریمی، علی اوجی، مجید مظفری، رضا رویگری.

کارگردان: پیمان قاسم خانی

تهیه کنندگان: محسن چگنی، عبدالله اسکندری

نویسنده: پیمان قاسم خانی

موسیقی: آریا عظیمی نژاد

فیلمبرداری: علی تبریزی

توزیع کننده: مای سینما،30nama

تاریخ توزیع: بهمن 1395

مدت زمان: 107 دقیقه

زبان: فارسی

کشور: ایران

فروش گیشه: 16 میلیارد و 288 میلیون و 488 هزار تومان

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم خوب، بد، جلف
4.6 از 5 رای