دانلود سریال ممنوعه

دانلود رایگان سریال ممنوعه

دانلود رایگان سریال ممنوعه با لینک مستقیم

دانلود سریال ممنوعه

دانلود سریال ممنوعه

این سریال از اینجا شروع میشه که:
سامی پسری پولدار در یکی از منطقه های تهران است.که به اجبار پدرش زندگی  مشترک را شروع میکند. که انتخاب خودش نیست. او با دختری به نام یگانه ازدواج کرد. یعنی دراصل فقط اسم انها در شناسنامه یکدیگر بود . سامی بعد از ۴سال زندگی سخت و اجبار که ان دختر انتخاب خودش نبود، از او جدا شد و زندگی که انتخاب خودش بود را شروع کرد…(دانلود سریال ممنوعه)

دانلود سریال ممنوعه

دانلود سریال ممنوعه

سامی در گروهی پر از دوستانی که اعتیاد به انواع مواد مخدر دارند دوستی میکند، انها در بیشتر اوقات بازی به اسم حکم میکنند. بازی به این صورت است که هرکس حاکم بود میتواند هرسوالی یه هرکاری که گفت بقیه انجام دهند.افراد در این گروه خیلی به هم وفادارند و ممنوعه گروه انها دروغ گفتن است. هرکسی که دروغ بگوید از گروه انها بیرون انداخته میشود.(دانلود سریال ممنوعه)

سامی با یکی از دختران ان گروه به اسم، برکه وارد رابطه میشود درصورتی که هیچکدام از اعضای ان گروه در جریان دوستی این دو نیستند. وقتی دوتا از دوستان سامی متوجه این موضوع میشوند. برکه را تعقیب میکنند ، برکه در بیمارستان میرود که پسری که ظاهرا نامزد او است میبیند و با او صحبت میکند.برکه قضیه ماندنش در تهران را برای نامزدش بازگو میکند نامزدش نمیخواهد برکه در تهران بماند.(دانلود سریال ممنوعه)

اما برکه به تهران میرود در همین حین دوستان سامی از برکه و نامزدش که در حال حرف زدن می باشند،فیلم میگیرند و به سامی نشان میدهند .سامی ناراحت میشود. و بعد از یک روز هنگام بازی کردن سامی حاکم میشود و حکم این است. که سامی از هرکدام از بچه های گروه سوالی میپرسد .که اگر هرکسی راست سوال را نگفت از گروه بیرون انداخته میشود.(دانلود سریال ممنوعه)

از راستگو ترین فرد در گروه میشود و در اخر به برکه میرسد. سامی گوشی دکتری را روی سر برکه میگذارد و میگه یادمه گفتی ادم احساسی هستی ادمای احساسی هم که با مغزشون تصمیم نمیگیرن، با قلبشون تصمیم میگیرن. گوشی رو روی قلب برکه میزاره و بعد از کمی نگاه کردن به چشمای برکه به او میگوید:خیلی کصافتی و بعد سیگار دستش رو روشن میکنه و میگه ما یه رابطه رو به هردلیلی شروع کردیم.(دانلود سریال ممنوعه)

تو میدونستی من کیم با کیا میپرم تو میدونستی من از یه رابطه ۴ساله بیرون اومدم میدونستی از یه کصافت جدا شدم. میدونستی از دروغ بدم میاد بهت گفتم من تو یه گروهم تو هم میتونی باشب خوشه میگذره تو چی گفتی گفتی فک کردی من مث همم؟؟؟؟من یا همه چیو باهم میخوام با هیچیو نمیخوام الان من میگم دیگه تموم شد دیگه هیچیو نمیخوام کلیدارو بزار گمشو.(دانلود سریال ممنوعه)
برکه از اونجا میره پ توی جاده با دختری که تو اون گروه بود تلفنی حرف میزنه. که به دختره میگه دوسش دارم و بعد از قطع شدن تلفن تصادف میکنه و این قسمت فیلم در اینجا به پایان میرسه… .(دانلود سریال ممنوعه)

نام فیلم: سریال ممنوعه

بازیگران سریال ممنوعه: میلاد کی مرام، نیکی کریمی، هادی حجازی فر، امیر جعفری، لیلا زارع، الهه حصاری، امیرحسین آرمان، بهاره افشاری، خاطره اسدی، نیما شعبان زاده، آتیلا پسیانی، فاطمه گودرزی، پژمان بازغی، شهرام قاعدی، مجید مظفری

کارگردان سریال ممنوعه: امیر پورکیان

نویسندگان: علی اصغری، مهرداد کوروش نیا

تهیه کننده سریال ممنوعه: علی اکبر نجفی

خوانندگان: مسیح و آرش ای پی

مدت زمان هر قسمت ، 50 دقیقه

مخاطب: بالای 16 سال

زبان: فارسی

کشور سازنده: ایران

توزیع کننده: مای سینما،30NAMA

شبکه اصلی: شبکه نمایش خانگی

تاریخ عرضه: 5 شهریور 1397

 

به این پست امتیاز دهید.
دانلود سریال ممنوعه
4 از 4 رای