دانلود فیلم سینمایی مصادره

دانلود رایگان فیلم سینمایی مصادره

دانلود فیلم سینمایی مصادره به صورت رایگان و با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی مصادره

خلاصه مصادره : فیلم مصادره با ژانر (موضوع ) کمدی که در سال 1396 ساخته شده است .کارگردان فیلم مصادره  آقای مهران احمدی است و این فیلم اولین اثر سینمای آقای مهران احمدی است.

فیلم مصادره زندگی یک ساواکی در سال 1350 تا 1357 که رضا عطاران این نقش را بازی میکند است . اسماعیل یار جانلو (رضا عطاران)در این فیلم اعتقاد دارد که ایران بزرگ است و او بسیار بد شانس .

اسماعیل  در یک گاوداری ساواک که البته گاوداری یک پوشش است، برای کارا های ساواک کار میکند . سمت او  مسئول خرید می باشد .همراه یکی از دوستانش که بسیار با او صمیمی است به یک کافه می رود و اجرای موسیقی یک تیم خارجی که یکی از خوانندگان ان یک دختر آمریکایی است را تماشا می کند .

اسماعیل یار جانلو بخاطر علاقه اش به دختر آمریکایی به دیدن اجرای این تیم می رود و در این شب که اسماعیل به همراه دوستش محمود خاوندی به این کافه می آید ، بعد از اتمام اجرا به پشت صحنه می رود تا گل ها را به میلنا(دختر ارمنستانی که به عنوان خواننده در این فیلم نقش ایفا کرده است )بدهد .  در همین موقع متوجه دعوای میلنا با یک مرد می شود (آن مرد هم که در همین گروه کار میکند )به ظاهر دوست پسر میلنا هم هست .

اسی به خاطر علاقه اش به میلنا با کف گرگی به آن مرد میزند و میلنا عاشق رضا عطاران میشود و با او ازدواج میکند.

سال 1357 می شود و در همان شب انقلاب پسر او زکریا از زن آمریکایی او به دنیا می آید . اسی که ساواک است و کارمند دولت بحساب می امد البته تا قبل از انقلاب از رادیو اعلام اعلام میکند که کارمند های دولت می توانند به سر کار بروند این جمله را می شنود و فردای آن روز به محل کار خود رفته و وقتی از او میپرسند که چه کاره است می گوید ساواک !!!!

آن هم کجا دقیقا در ساختمان ساواک که به وسیله انقلابیون تسخیر شده و در آن مشغول کارند . به محض معرفی خود به عده ای میخواهند او را اعدام کنند و عده ای دیگر میگویند او را ازاد کنید تا برود در حین این بحث ها اسی قصد فرار میکند و موفق نمی شود و او را دستگیر و بازداشت می کنند.

وقتی چند وقتی از حبس او میگذرد دوستش ، همان دوست دیرینه و قدیمی اش محمود خاوندی که خود یک انقلابی است او را فراری می دهد و می گوید به کشور زنت آمریکا برو و من پاسپورت و مدارکت را آماده میکنم و اسی و میلنا و زکریا پسرش به آمریکا می روند و تازه اینجاست که مشکلات اسی با زن آمریکاییش شروع می شود .

در بدو ورود اسی به خانه میلنا با مادر تفنگ به دست او مواجه شد که دائم از دخترش میپرسید کجا بوده ای این چند سال و او میگوید ایران بودم و این شوهرم است و مادرش میگوید چند دقیقه است که ازدواج کردی !!

و اسی فقط تعجب میکنه .و بعد وقتی در محل میگردد به همراه زنش میبیند که همه او را میشناسند و از این قضیه ناراحت می شود ولی ناراحتی اصلی او بی پولی و بیکاری در اریکا است و حتی او زبان آنها را بلد نیست.

مشغول به کار در یک رستوران می شود و سختی های زیادی میکشد یک روز که از سر کار بر میگردد میبیند دوست پسر سابق میلنا در خانه او است و قرار است کار هنری اش را با میلنا دو باره شروع کند عصبانی میشود ولی انجا امریکا است و این روابط بسیار عادی . پسر همان همکار زنش که در ایران با میلنا بود با پسرش دوست است و زکریا او را برادر صدا میزند و رابطه عاطفی قوی با هم دارند و دائم زکریا یا همان زک را گول میزند و از یک مغازه جنس می فروشند . اسی که دیگر از این شرایط خسته میشود با یک تراکت که روی ان تبلیغات فارسی نوشته است رو به رو می شود و به یکی از محله های فارسی زبان امریکا می رود و مشغول به کار میشود شغل او شستن استخر است .(دانلود فیلم مصادره)

اسی هر چند یک بار به دوستش خاوندی زنگ میزند و سراغ زمین هایی که در ایران دارد را می گرفت و دائم به او میگفت که زمین های او در ایران مصادره شده اند .

سال ها میگذره و زک بزرگ میشه و زک و پدرش میرن داخل یه شبکه به قول خودش ضد اخوندی کار میکنن و یه روز خاوندی میاد امریکا پیششون و میگه چون رفتین توو این شبکه دیگه به طور کل باید قید زمین ها رو بزنید چون من با رابطه هایی هم که داشتم دیگه نمی تونم کاری کنم .(دانلود فیلم مصادره)

زک که اینا رو از عمو خاوندی میشنوه میره پیش همون دوست بچگیاش یا به قوا خودش داداشش و میگه باید چکار کنم اونم بهش پیشنهاد میده که به ایران بره و خودش کا رو دنبال کنه زکریا یا همون زک هم به ایران میره و اونجا میره دادگاه و سر و صدا و … . که شما زمین های ما رو خوردین .(دانلود فیلم مصادره)

زک رو میبرن اتاق بازجویی و به اون میگن که کسی به اسم خاوندی که شما به اون وکالت داده بودین نه تنها زمین های شما بلکه خیلی از اموال دولت و خیلی پول های دیگه ورداشته و رفته و الان هم امریکا هست و چون پلیس آمریکا با مت همکاری نمیکنه ما نمی تونیم کاری کینم.(دانلود فیلم مصادره)

زک هم یک پیشنهاد واسه پلیس ها داره و اونم اینه که اگر من اونو بیارم در مرز مکزیک شما دستگیرش میکنید که پول ما برگرده ؟

و پلیس ها قبول کردن و داداش زک خاوندی رو اورد به مرض مکزیک و اون رو پلیس دستگیر کرد .
وقتی پدر زک یا همون اسی به ایران برگشت دیدکه خاوندی توی زمین هاش برج ساخته و اونو به مردم فروخته و … .

مصادره اولین فیلم آقای مهران احمدی در نقش کارگردان است و سایر عوامل فیلم به شرح زیر می باشند :

فیلم مصادره به نویسندگی آقای علی فرقانی و تهیه کنندگی آقای محمد حسین قاسمی و تدوین آقای سجاد پهلوان زاده و مشاوره گارگردانی خانم نرگس آبیاری و مدیر فیلم برداری آقای مسعود سلامی و موسیقی آقای مسعود سخاوت دوست و مدیر صحنه ی آقای عبدالرضا حمیدی آشتیانی و مدیر تولید آقای بهزاد هاشمی و سرمایه گذاری سید محمد امامی است.

در فیلم مصادره ستارگانی چون رضا عطاران دو کمدین برجسته و توانا نقش آفرینی میکنند.سایر بازیگران این فیلم : مهران احمدی ، بابک حمیدیان ، هادی کاظمیان ، میر طاهر مظلومی ، مزدک میرعابدی

در این فیلم بازیگران خارجی از کشور ارمنستان به نام های میلنا واردانیان ، لوسینه گیراگوسیان و آلیسا میلکستیان نقش آفرینی میکنند.

مزدک میرعابدینی که در نقش خواننده انگلیسی یا همان رقیب عشقی اسی را بازی میکرد از تجربه شیرین خودش با بازی در کنار بازیگران حرفه ای از جمله رضا عطاران و هومن سیدی احساس خرسندی کرده است. وی افزوده است که به دلیل تسلط به زبان انگلیسی و موسیقی گزینه خوبی برای این نقش بوده است البته از ابتدا آقای مهران احمدی به من  لطف داشتند و مرا انتخاب کردند. همچنین وی رشته سینما را هم در امریکا اموخته است.

نام فارسی فیلم : مصادره

نوع فیلم : سینمایی

محصول : ایران

زبان : فارسی ، انگلیسی

ژانر یا موضوع فیلم : کمدی

کارگردان دانلود فیلم مصادره: آقای مهران احمدی

مدت زمان دانلود فیلم مصادره: 108 دقیقه

تاریخ پخش خانگی : خرداد سال 1397

تاریخ اکران در سینما های کشور : اسفند 1396

بازیگران :

در دانلود فیلم مصادره ستارگانی چون رضا عطاران دو کمدین برجسته و توانا نقش آفرینی میکنند.سایر بازیگران این فیلم : مهران احمدی ، بابک حمیدیان ، هادی کاظمیان ، میر طاهر مظلومی ، مزدک میرعابدی

در این فیلم بازیگران خارجی از کشور ارمنستان به نام های میلنا واردانیان ، لوسینه گیراگوسیان و آلیسا میلکستیان نقش آفرینی میکنند.

کیفیت ها : 480p/720p/1080p

منتشرکننده : مای سینما ، my30nama

دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره

مای سینما

دانلود فیلم مصادره

دانلود فیلم مصادره

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم مصادره
3 از 2 رای