دانلود فیلم تگزاس

دانلود رایگان فیلم تگزاس

دانلود رایگان فیلم تگزاس با لینک مستقیم

تیزر فیلم تگزاس قرار گرفت

دانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاس زندگی دوتا پسر ایرانی که به برزیل رفتن رو در قالب یک طنز بسیار خنده دار به نمایش میذاره که بار دیگر حمید فرخ نژاد ، سام درخشانی و پژمان جمشیدی غوغا کردن.
سام درخشانی که نقش ساسان رو بازی میکنه به کشور برزیل اومده و برای پله فوتبالیست مشهور برزیلی به عنوان باغبان ذخیره کار میکند.
ساسان وقتی به یکی از کافه های برزیل می رود عاشق دختر برزیلی به اسم آلیس می شود . آلیس برادرش با یک مرد خلافکار که تقریبا همه او را می شناسند کار میکرده و به او بدهکار است ، یک شب که ساسان به کافه پیش آلیس آمده است.

آدم های آن خلاف کار که رئیس آن ها هم عاشق آلیس است به کافه می آیند و به آلیس می گویند که یا باید با رئیس ما ازدواج کنی یا قرض برادرت را بدهی وگرنه او را خواهیم کشت .
آلیس و ساسان هیچ کدام این همه پول نداشتن تا اینکه ساسان یک فکر به ذهنش رسید.
ساسان یک دوست به اسم بهرام که پژمان جمشیدی نقش او را بازی میکرد در تهران داشت که خیلی هم پولدار بودند و بهرام به ساسان گفته بود که دوست دارد به برزیل بیاید و بقیه زندگی اش را در برزیل بگذراند.
ساسان از ساعت های گران بها و لباس ها و خانه ی شیک و ماشین زیبایی که همه اشتن برای پله بود در زمین فوتبال عکس میگرفت و برای بهرام می فرستاد و می گفت زندگی اینجا خیلی خوب است و تهران رو بیخیال و به برزیل بیا.
وقتی بهرام از ساسان پرسید ک چطور باید به اقامت برزیل را بگیرد ساسان گفت که یک زن سیاه پوست به اسم لارا یک بچه دارد که به شرطی که تو پول هنگفتی به او بدهی با تو ازدواج میکند و تو می توانی اقامت برزیل را بگیری .
و بهرام به برزیل امد پولی که ساسان گفته بود را زیر بالشت لارا گذاشته بود و وقتی که ساسان رفت تا پول ها را بردارد دید که پولی نیست و این ها دستمال کاغذی است.
ساسان با بهرام دعوا کرد و او را از خانه ی که پله به ساسان داده بود بیرون کرد .
بهرام قبلا برای پسر لارا یک بسته پوشاک خریده بود که یک قرعه کشی داشت و برنده مبلغ یک میلیون دلار از شرکت پوشک دریافت میکرد.
ساسان و آلیس نا امید از همه جا به کافه برگشتن و وقتی آدم های اون خلاف کار اومده بودن که آلیس رو ببرند برنده قرعه کشی پوشک اعلام شد و اتفاقا برنده هم بهرام بود.

ساسان شروع میکنه به بوس کردن خلاف کار ها و کارای خنده دار و بهشون میگه که به رئیستون بگید که فردا حتما پولش رو میدیم .
وقتی خلافکارا پیش رئیسشون میرن یکیشون رو میکشه و با تیر به گوش یکیشون میزنه تا تنبیه بشن و میگه میری و این پسر ایرانی رو میاری اگه نیوردی میکشمت .
ساسان و آلیس هم کلی شهر رو میگردن تا بهرام رو پیدا کنن ولی نیست که نیست ، وقتی به خونه برمیگردن میبینن که بهرام خونه است و ساسان کلی بوسش میکنه و ازش عذر خواهی میکنه بابت اینکه از خونه انداختتش بیرون و اصلا قضیه پوشک رو بهش نمیگه .
فردای اون روز ساسان و آلیس بچه لارا رو به همراه پوشک و شناسنامه بهرام به شرکت میبرن تا جایزه رو بگیرن ولی اثر انگشت میخوان و نمی تونن.
از شرکت میان بیرون که به خونه برن و همه چی رو بهرام بگن تا خودش بیاد جایزه رو بگیره ولی همین که به جلوی در شرکت میرسن یهو خلافکارا بهشون تیر اندازی میکنن ، ساسان و آلیس سریع سوار ماشینشون میشن و فرار میکنن و خلافکارا به دنبال اونا . تا این که سر یه دو راهی موفق میشن که فرار کنن.
و هر چی به بهرام زنگ میزنن که جریان رو بگن و بیاد پول رو بگیرن بهرام جواب تلفنش رو نمیده چون تازه از حموم در اومده و با حوله و صدای موزیک زیاد مشغول رقصیدن هست اونم با جام های پله و یه دفعه پله رو پشت سرش میبینه و چون میترسه با جام میزنه توو سر پله .
همین موقع آلیس و ساسان هم میرسن و میبینن پله رو زمین افتاده و بهرام با یه طنز خیلی قوی میگه دیدم یه سیاه پوست پشت سرمه و منم ترسیدم و زدمش و وقتی میفهمه پله است کلی حرفای خنده داز میزنه .
وقتی ساسان به بیرون پنجره نگاه میکنه میبینه اون دوتا خلافکار که دنبالشون بودن بیرونن و دار میزنه زود باشین فرار کنید وقتی بهرام میپرسه چه خبره میگه فقط فرار کن بهرام با حوله و لباساشو زیر بغلش میزنه و فرار میکنن .
گوشی الیس روی زمین میفته و باطریش جدا میشه و بهرام آلیس و ساسان توو کوچه های برزیل از دستشون فرار میکنن .
اونا به قبرستان برزیلیا میرن و وقتی بهرام میپرسه ساسان الان کجاییم ؟ ساسان میگه قبرستون ولی بهرام فکر میکنه که ساسان از رو عصبانیت اینو گفته و دوباره میگه ساسان حالا میدونم از دستم عصبانی ولی جدی کجایمم ساسان هم میگه جدی گفتم اینجا قبرستون هست و بهرام کلی میترسه .

اونا شب رو توو همون قبرستون میگذرونن صبح میبینن مردم با گل بالای سر قبزا هستن و خیلی بد بهشون نگاه میکنن عذر خواهی میکنن و سریع بلند میشن
همین موقع آلیس میگه که لارا گفته باید بچه اش رو غس بدیم و من بهش قول دادم که این کارو میکنم و حالا که کلیسا نزدیکه بیا بریم غسلش بدیم ، ساسان گوشی آلیس رو درست میکنه و بهش میده و میگه باشه بریم .
به داخل کلیسا میرن و به پدر روحانی میگن که بچه امون رو غسل بده ، پدر میگه من حوصله ندارم مگه نمیدونید چی شده ؟ میگن نه چی شده ؟ میگه یه نامرد به پله زده و با حولش فرار کرده .
همین موقع میبینن که خلافکارا بیرون کلیسا هستن تازه میفهمن که از روی جی پی اس گوشی آلیس اونا رو پیدا میکنن و گوشی رو خاموش میکنن و میرن لباس میپوشن و ساسان خودش رو جای پدر روحانی جا میزنه و مشغول غسل دادن بچه میشن و خیلی اتفاقات خنده داری پیش میاد و خلافکارا میفهمن که ساسان و الیس رو پیدا کردن
و باز فرار میکنن از دستشون و رفتن سوار یه بالن شدن و اونا هم اون پایین موندن تا اینکه بالن خاموش شد و روی زمین برگشتن و خلافکارا هم آلیس رو با خودشون بردن.
ساسان پیش دایی که یه ایرانی بود اونجا و رستوران داشت و دوست پله بود رفت تا ازش کمک بگیره . و کلی راجبه دایی صحبت کرد که خیلی مرد با ابوهتی هست و … .
وقتی به رستوران دایی رسیدن دایی با یه گروه مشغول رقصیدن بود و کلی این قسمتش خنده دار بود . خلاصه همه چی رو برای دایی تعریف کردن و دایی گفت که باید بریم و آلیس روبیاریم.
اونا به جزیزه ای به اسم جزیره مرگ که اون خلافکار همراه آلیس و بچه اونجا بود رفت ، تا نجاتشون بده.
به این جزیره جزیره مرگ میگفتن چون کسی از اون زنده بیرون نمی اومد.
خلاصه رفتن و وقتی خواستن آلیس و بچه رو فراری بدن دستگیر شدن که همین موقع پله و پلیس برزیل از راه رسیدن و بهشون کمک کردن و خلافکار آزاد شد و ساسان و بهرام و آلیس به ایران برگشتن.

بازیگران فیلم تگزاس : آقای حمید فرخ نژاد در نقش دایی هوشنگ ، آقای سام درخشانی در نقش ساسان ، آقای پژمان جمشدی در نقش بهرام

بازیگران خارجی فیلم تگزاس : گابریلا پتری در نقش آلیس ، توگان تی شی را ، آدرانو تولوزا ، تیاگو متوس ، فرانسیس لیما ، لی بوم بوم

کارگردان فیلم تگزاس : آقای مسعود اطیایی

تهیه کننده فیلم تگزاس : ابراهیم عامریان

نویسنده فیلم تگزاس : آقایان بابک کایدان ، میثم کایدان ، حمید فرخ نژاد

سال تولید فیلم تگزاس : سال 1396

سال اکران فیلم تگزاس : سال 1397

زمان پخش خانگی : نامشخص

مدت زمان فیلم تگزاس :

ژانر یا موضوع فیلم تگزاس : کمدی

زبان فیلم تگزاس  : فارسی ، پرتغالی

کشور سازنده فیلم تگزاس : ایران

مخاطبان فیلم تگزاس : بزرگسالان

منتشر کننده فیلم تگزاس : مای سینما ، my30nama.ir ، 30nama

دانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاسدانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاسدانلود فیلم تگزاس

تیزر فیلم تگزاس

 

لینک دانلود پس از پخش به عنوان اولبن وب سایت قرار داده می شود.

به این پست امتیاز دهید.
دانلود فیلم تگزاس
4.87 از 23 رای